Preskočiť na obsah
Erika Senková

Financie a poistenie

Erika Senková

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Zalužice
Od roku
2025
IČO
53 588 932

Erika Senková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 34 Zalužice
Na trhu od
3. decembra 2025
IČO
53 588 932
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

2025
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Erika Senková

Erika Senková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zalužice. Podniká od 3. decembra 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad kozmetické služby, služby súvisiace so skrášľovaním tela a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Erika Senková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 588 932
Dátum vzniku
3. decembra 2025
Miesto podnikania
072 34 Zalužice
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-33968
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Erika Senková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Kozmetické služby

  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Erika Senková?

Miesto podnikania je v obci 072 34 Zalužice.

Čím sa Erika Senková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kozmetické služby; služby súvisiace so skrášľovaním tela; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Erika Senková?

IČO je 53 588 932.

Odkedy podniká Erika Senková?

Podnikanie začalo 3. decembra 2025.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Erika Senková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese erika-senkova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.